7.Sınıf Matematik Yaz Kampı

 

7.Sınıf Matematik Yaz Kampı

 

7.sınıf matematik yaz kampı 6.sınıftan 7.sınıfa geçen öğrenciler için uygundur. Bu kampta amacımız öğrencilerimizin geçmiş yıllardaki matematik dersi eksiklerini tamamlayarak öğrencilerimizin 7.sınıf matematik dersi konularına hazırlık yapmaktır.

7.sınıf matematik kampımızda öğrencilerimizle birlikte 6.sınıf matematik dersi konularının tekrarını yapıyoruz. Öğrencilerimizin var ise eksiklerini tamamlıyoruz. Eksiklerimizi tamamladıktan sonra MEB kazanımlarına uygun olarak beceri temelli sorularla çalışmalarımızı destekliyoruz.

Ankara’nın en iyi matematik eğitmenleri ile çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz öğrenci psikolojisinden anlayan, pedagojik formasyona sahip, deneyimli öğretmenlerdir.

7.sınıf matematik yaz kampımızda öğrencilerimizle sistemli ve düzenli olarak çalıyoruz. Kamp programımızda her anlatılan konudan sonra konu tarama sınavları yaparak öğrencilerimizin matematik bilgi düzeyleri kontrol ediyoruz. Tarama sınav sonuçlarına göre çalışmalarımızı revize ediyoruz.

7.sınıf kamp programımız her yıl olduğu gibi bu senede 1 temmuz itibariyle başlayıp, 1 eylül tarihine kadar sistemli ve düzenli olarak yapılan derslerle devam etmektedir. Kamp programımızdan öğrencilerimiz birebir veya 2-3 kişilik gruplar halinde faydalanabilmektedir.