9. Sınıf Matematik Özel Ders

 

9.Sınıf Matematik Özel Ders

 

Lise öğretiminin ilk birinci yılı olan 9. sınıfta önem verilmesi gereken derslerin başında matematik dersi gelmektedir. Eğer öğrencimiz, üniversite hayatında sayısal ağırlıklı bir bölüm okumayı planlıyorsa, bu durumda lise hayatı boyunca matematik dersinde başarılı olması daha da önemlidir.

9.sınıf matematik özel ders vererek, öğrencimizin 9. sınıftan itibaren; 10, 11 ve 12. sınıfa kadar tüm müfredat konularını en iyi bir şekilde öğrenebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede öğrencimiz hem okul not ortalamasını yükseltmiş, hem de üniversiteye giriş sınavının matematik kısmına hazırlanmış oluyor.

 

9. Sınıf Matematik Özel Ders Neden Gerekli?

 

Lise dönemi oldukça hassas bir dönemdir. Öğrencinin bu dönemde matematik gibi zor bir dersi tek başına başarmaya çalışması çok fazla zaman alır. Özellikle de temelinde eksiklik olan bir öğrenci açısından bu durumu değerlendirdiğimiz zaman, daha da zorlu bir süreç olduğu aşikardır. 9.sınıf matematik özel ders çalışmalarımızda amacımız; öğrencimizin zamanını en verimli bir şekilde kullanabilmesini sağlamaktır. Matematikte anlamadığı hiçbir ayrıntı olmaması gerekiyor. Bu sayede sınavda karşısına çıkacak soruların çözümü aşamasında herhangi bir zorluk çekmeyecektir.

Özel dersi gerekli kılan bir diğer önemli ayrıntıda bu şekilde öğrencinin düzenli bir şekilde çalışabiliyor olmasıdır. Öğretmen, belirlenen gün ve saatte gelir, bu program aksaksız bir şekilde uygulanır. Matematik dersinde başarılı olabilmek için düzenli çalışma en önemli kurallardan birisidir. Özel ders hizmeti ile bu kural sağlanmış oluyor.

 

9. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Piyasa genelinde 9.sınıf matematik özel ders için oldukça abartılı fiyatlar olduğunu görmekteyiz. Öte yandan fiyat belirlemesi yapılırken pek çok kriterin baz alındığını da hesaba katmak gerekiyor. Bu bağlamda bizler şimdiye kadar öğrencilerimiz için piyasa geneline kıyasla en makul fiyat teklifini sunuyor olduğumuza inanıyoruz. Nitekim özel derslerimizde amacımız para kazanmaktan ziyade, öğrencilerimizin matematik dersine olan bakış açısını değiştirmek ve bu dersin ne kadar eğlenceli bir ders olduklarını anlamlarını sağlamaktır. Bu doğrultuda sizler için de en makul fiyat teklifini sunmaya hazırız. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.