Ankara 7.Sınıf Özel Ders

 

Ankara 7.Sınıf Özel Ders

 

Ankara'da en çok özel ders alınan sınıfların başında 7.sınıf gelmektedir. 7sınıf öğrencileri en çok matematik dersinden zolanmaktadır. Ankara'da 7.sınıf matematik özel ders veren öğretmenlerimizle matematik dersini anlaşılması kolay ve evkli bir ders halinde getirerek matematik başarınızı arttırıyoruz. Ankara 7.sınıf özel ders için birçok öğrenci Profesyonel Matematik ‘ i seçmektedir. İlköğretim 7.sınıf öğrencileri başta Matematik olmak üzere Fen Bilgisi ve Türkçe dersinden de özel ders alabilmektedir. 

 

7.Sınıfta Matematik Özel Ders Almak

 

7.sınıf matematik özel ders alarak matematik dersinden başarılı olabilirisiniz. 7.sınıf özel ders matematik konu eksiklerini hızlıca giderebilirisiniz. 7.sınıf özel matematik dersi ile yeni nesil soru çözümleriyle LGS’ ye temel oluşturabilirisiniz. Çocuğunuz 7.sınıf matematik dersini sevmiyor ve başarısız mı oluyor? Deneyimli ve güçlü kadromuzla matematik öğretmenlik formasyonuna sahip öğretmenlerden özel almak ister misiniz? Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak öğrencilerimizin matematik derslerinde ki başarısını arttırmak için hazırız. Hemen 7.sınıf özel ders için başvurunuzu yapın.

 

7.sınıf Matematik Özel Dersi Konuları

 

7.sınıf özel ders matematik konuları aşağıda şekilde verilmiştir. 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeli öğretmenlerimizle MEB kazanımlarına uygun olarak özel ders vermektedir. Her 7.sınıf matematik konusu anlatılırken yeni nesil soru çözümleriyle desteklenmektedir.

1. Tamsayılar ve işlemler

2. Rasyonel sayılar

3. Cebirsel İfadeler

4. Denklem ve Eşitlik

5. Oran ve Orantı

6. Yüzdeler

7. Doğruda Açı

8. Çokgenler

9. Çember ve Daire

10. Veri Analizi

11. Cisimlerin Farklı Yönlerden Görünümü

 

7.Sınıf Özel Ders Fiyatları

 

7.sınıf matematik özel ders fiyatları Ankara genelinde oldukça uygundur. 7.sının özel matematik ücretleri derslerin birebir mi yoksa gruplar halinde mi yapılacağına göre farklılık göstermektedir. Size en iyi fiyat teklifi yapabilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.