Yaşamkent Dershane

 

Yaşamkent Dershane

 

Yaşamkent dershane için en iyi alternatiflerin başında Ankara’nın en iyi öğretmenleri bünyesinde bulunduran Profesyonel Matematik gelmektedir. Yaşamkent’ te merkezi bir konumda bulunan ofisimizde hizmet vermekteyiz. Yaşamkent dershanemizde diğer dershanelerden farklı olarak İlköğretim, lise, LGS ve YKS hazırlık öğrencileri için vip birebir eğitim vermekteyiz. Yaşamkent dershanemizde ilköğretim öğrencileri için matematik, fen bilgisi dersi verilmekte olup, lise öğrencilerimiz için başta matematik dersi olmak üzere fizik ve kimya dersleri birebir veya 2 ya da 3 gruplar halinde verilmektedir.

 

YKS ve LGS Hazırlıkta En İyi Yaşamkent Dershanesi

 

Liseye giriş sınavı olan LGS, iyi bir liseye girmek için LGS’ ye hazırlanan 8.sınıf öğrencileri için büyük bir önem arz etmektedir. Yaşamkent dershanemizde 8.sınıf öğrencileri başta matematik dersi olmak üzere, fen bilgisi dersinden de takviye olarak özel ders alabilmektedirler.

Yaşamkent’ te en iyi sınav YKS hazırlık kursu olarak Yüksek Öğretim Kuruları YKS sınavına hazırlanan öğrenciler için TYT ve AYT üniversite hazırlık gruplarımızla siz değerli velilerimizin sevgili çocuklarına hizmet vermekteyiz.

Her seviye için uygun özel ders anlatım tekniklerimizle birçok öğrenciyi başarıya ulaştırdık. Şimdi sıra sizin çocuğunuzda. Hemen bizimle iletişime geçin, matematikte başarı merdivenlerini birlikte çıkalım.