10.Sınıf Online Matematik Özel Ders

 

10.Sınıf Online Matematik Özel Ders

 

10.sınıf online matematik özel ders hizmetimizden evinizin rahatlığında sadece bir internet bağlantısıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun uzaktan online eğitim alabilirsiniz.

Her Öğrencinin seviyesi ve matematik bilgisi birbirinden farklı olduğu için her bir öğrenciye 10.sınıf online özel ders programı farklı şekillerde uygulanır. Bazı öğrencilerin matematik bilgisi ve alt yapısı çok iyi oldu için bu öğrencilerle birlikte bolca soru çözümü yaparak matematik dersi hakimiyetini arttırırız. Diğer taraftan alt yapısı eksik ve matematik dersi zayıf olan öğrenciler için iyi bir konu anlatımı ve bunun yanında bol örnek soru çözerek ile 10.sınıf online matematik dersimizde başarıya ulaşmış oluruz. Seviyeniz ne olursa olsun. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Dilerseniz bizlerden daha önce 10.sınıf matematik online özel ders hizmeti almış değerli ve sevgili öğrencilerimizin görüşlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

10.Sınıf Online Özel Matematik Dersi Konuları

 

Lise 10.sınıf öğrencileri için MEB’in yayımladığı kazanımlar doğrultusunda uyguladığımız 10.sınıf online özel matematik dersi konuları şu şekildedir.

- Sayma, seçme ve olasılık

- Fonksiyonlar, fonksiyonlarda ters alma işlemi ve fonksiyonlarda bileşke işlemi

- Polinomlar, polinomlarda işlemler, polinomlarda kalan bulma

- Çarpanlara ayırma

- 2.Dereceden denklemler

- Dörtgen ve çokgenin özellikleri, özel dörtgenlerde açı, uzunluk ve alan

- Katı cisimlerin açık halleri, katı cisimlerin özellikleri, alan ve hacim hesaplamaları

10.sınıf öğrencilerimiz okul sınavları için bu konulara çalışmanın yanında arta kalan zamanlarında 12.sınıfta girecekleri YKS için çalışmalar yapmalıdır.