Batıkent Matematik Kursu

 

Batıkent Matematik Kursu

 

Batıkent matematik kursu birçok öğrencinin matematik korkusunu ve kaygısını ortadan kaldıracak. Çoğu eğitim kurumunda kurslar bir paket halinde verilerek, birçok dersi birlikte almanız gerekir. Oysaki Profesyonel Matematik’te istediğiniz dersten birebir ve 2-3 kişilik gruplar halinde matematik kursu alabilirsiniz.

Batıkent matematik kursu öğretmenleri alanında en az 15 yıllık deneyimli, özel okul ve dershane tecrübesi bulunan, ÖSYM ve MEB müfredatına hakim öğretmenlerden oluşmaktadır. Kesinlikle yeni mezun veya stajyer öğretmenle çalışmamaktayız. Öğretmenlerimiz değişen yeni sınav sistemine kendisini adapte eden, yeniliklere açık, gerek liseye giriş sınavı LGS, gerekse yüksek öğretim kurumları sınavı YKS’ nin ilk basamağı olan temel yeterlilik testi TYT’ de sorulan muhakemeye dayalı (beceri temelli )yeni nesil soru çözümleriyle öğrencilerimizi başarıya ulaştırmaktadır.

Batıkent matematik kursu hizmetimizde öğrencilerimize ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz öğrenci koçluğu hizmetimizde öğrencimizle yapılan ilk dersten sonra öğrencimizin seviyesi, nasıl ders çalışması gerektiği, öğrencimize hangi ders anlatım tarzının uygun olduğu gibi bir çok kriter değerlendirilir.

 

Batıkent İlköğretim Matematik Kursu

 

Batıkent matematik kursumuzda ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf öğrencileri için okula takviye, 8.sınıf öğrencileri için liseye giriş sınavına hazırlık olan LGS’ ye yönelik matematik dersi vermekteyiz. İlköğretim öğrencilerimizde en çok üzerinde durduğumuz durum; öğrencilerimizin matematik dersi temellerinin iyi olmasıdır. Çünkü matematik temeli iyi olmayan bir öğrencinin lise hayatı tam bir kâbusa dönüşmektedir. Lise son sınıf olan 12.sınıfta gireceği YKS’ de başarısız olmasına sebep olmaktadır.

 

Batıkent Lise Matematik Özel Ders

 

Batıkent matematik kursumuz lise ara sınıfta okuyan 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf öğrencileri için okula takviye şeklinde, 12.sınıf ve mezun öğrenciler için ise yüksek öğretim kurumları sınavı olan YKS’ ye hazırlık şeklindedir. Lise de birçok öğrenci matematik dersinde başarısız olduğu için matematik dersinden korkmaktadır. Aslında bu korku matematik temelinin olmamasından veya matematik dersi konularının iyi öğrenilmemesinden kaynaklanmaktadır. Profesyonel Matematik öğretmenleri olarak lise öğrencilerimizin seviyesini iyi belirleyerek, onların matematik dersi başarısını arttırıyor ve matematik dersine olan bakış açılarını değiştiriyoruz.

Sizde Profesyonel Matematik ailesine katılarak matematik dersinde başarıyı yakalamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen bizimle iletişime geçin!