2022 YKS Matematik Özel Ders

 

2022 YKS Matematik Özel Ders

 

2022 YKS matematik özel ders ile TYT ve AYT sınavında sorulan 40 + 40 = 80 soruda yüksek başarı elde edeceksiniz. Ankara’da TYT ve AYT özel ders veren öğretmenler olarak öğrencilerimize TYT’ de sorulan muhakemeye dayalı sorulara nasıl yaklaşması gerektiği öğretiyoruz. AYT matematik ve geometri konuları soru tiplerde ağırlıklı olarak bilgiye, yani formüle dayanmaktadır. Uyguladığımız değişik etim teknikleriyle hem öğrencinin muhakeme gücünü artıyoruz, hem de matematik formüllerini akılda kalacak bir şekilde öğretiyoruz. 20 yıllık öğretmenlik ve sınav tecrübemizle ÖSYM’ nin geçmiş yıllarda sorduğu soruları analiz ederek öğrencilerimizle YKS özel matematik derslerimizi buna göre yönlendiriyoruz.

2022 YKS matematik özel ders alan öğrencilerimize ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti vererek çalışmalarının daha verimli geçmesini sağlıyoruz. YKS özel derslerimizi birebir, 2 kişilik, 3 kişilik gruplarda vermekteyiz. YKS hazırlık çalışma gruplarımız 3 kişiyi geçmemektedir. Ankara’nın en iyi öğretmenleriyle tanışmak ve sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Çayyolu Ümtköy’de bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilir veya iletişim sayfamızdaki iletişim numarasından bizlere ulaşabilirisiniz.

 

YKS 2022 Özel Ders Fiyatları

 

YKS 2022 matematik özel ders fiyatlarımız birçok eğitim kurumuna göre çok uygun fiyatlıdır. 2022 YKS özel ders ücretlerimiz dersin birebir mi, iki veya üç kişilik gruplarda mı olacağı, haftada kaç kez alınması gerektiği gibi birçok kritere dayanmaktadır. Ankara’nın en iyi YKS hazırlık öğretmenleriyle YKS’ ye hazırlanarak rakiplerinizden bir adım öne geçin. İnternette bizi aradığınızı biliyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin.