6.Sınıf Online Matematik Özel Ders

 

6.Sınıf Online Matematik Özel Ders

 

6.sınıf online matematik özel ders hizmetimizden ilköğretim 5.sınıftan 6.sınıfa geçmiş öğrenciler veya 6.sınıftan 7.sınıfa geçmiş fakat 6.sınıf matematik dersi konularında eksikleri olan öğrenciler faydalanabilir. 6.sınıf online özel derslerimizi her öğrencinin seviyesine uygun, ister bire bir, ister 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde yapmaktayız.

 

6.Sınıf Online Özel Ders

 

6.sınıf online özel derslerimiz;

- Derslerimizi her hafta düzenli olarak en az haftada bir kere olacak şekilde yapmaktayız.

- Derslerimizin süresi 90 dk’ dır.

- Derslerimiz en az 15 yıllık deneyimli bay veya bayan matematik öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

- 6.sınıf online özel ders derslerimizde öğrenci yolda zaman kaybetmez.

- Öğrenci istediği ortamda online matematik dersi alabilir.

- 6.sınıf özel derslerimizi zoom uygulamasından veya skype uygulamasından anlatmaktayız.

 

En İyi 6.Sınıf Online Matematik Dersi Veren Öğretmenler

 

İlköğretim 6.sınıfta matematik dersinin önemi büyüktür. İlköğretim 5.sınıftan itibaren matematik dersi konuları birbirine bağlıdır. Bir sonraki sene aynı konunun içeriği genişleyerek öğrencilerimize öğretilmektedir. Bu sebepten alt yapıda hiçbir eksik kalmadan matematik dersi konularının öğrenilmesinin önemi büyüktür.

İlk derste farkı göreceksiniz! 6.sınıf online özel ders veren öğretmelerimizin hepsi alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerdir. Online matematik özel ders veren öğretmenlerimize güveniyoruz. En iyi 6.sınıf online matematik dersi veren öğretmen için bizimle iletişime geçin.  

 

6.Sınıf Online Matematik Özel Dersi Fiyatları

 

6.sınıf online özel matematik ders hizmetimizden her öğrenci faydalansın diye oldukça makul fiyatlarda özel ders vermekteyiz. Tabi ki 6.sınıf online özel ders hizmetimizde bazı farklılıklar olmaktadır. Bu da öğrencinin dersi birebir mi? Yoksa gruplar halinde mi alacağı, haftada matematik dersini kaç kere alacağı gibi birçok kritere dayanmaktadır. Size en iyi ücret bilgisini verebilmemiz için bizimle hemen iletişime geçin.

Profesyonel Matematik ailesinden daha önce online özel matematik dersi almış veli ve öğrencilerimizin görüşlerini incelemek için tıklayınız.